Cez víkend sa v Trnave uskutočnil tradičný gymnastický sviatok GYMFESTIVAL 2022 v ženských kategóriách. Súčasťou tohto festivalu sú preteky Majstrovstiev Slovenska 2022 v kategórii ženy a juniorky a preteky O pohár starobylej Trnavy 2022.
Veľmi nás teší, že nás veľmi potešili aj výkony našich dievčat pod vedením trénerov Janky Korenačkovej a Jožka Konečného.
 
Medzi seniorkami nás reprezentovala  Nelka Novotná, ktorá sa predstavila v tejto kategórií prvýkrát. Štartovala síce iba na kladine, kde predviedla veľmi krásnu zostavu a v silnej konkurencii obsadila obsadila 6.miesto.
V kategórii juniorky nás reprezentovala  Andy Švecová, ktorá tak isto štartovala iba na kladine. Kvôli problémom s nohou predviedla trošku zľahčenú zostavu avšak jej 4.miesto je veľmi krásne.
Naše najmladšie nádeje Lili Griga, Sárka Bucová a Alicka Kanisova s a predstavili v kategórii žiačky a obsadili v družstvách fantastické 5.miesto. Vo výsledkovej listine vo viacboji obsadili Alicka 9.miesto, Lila 12.miesto a Sárka 15.miesto.
 
Dievčatám už krásne rastie obťažnosť zostáv a predviedli naozaj krásne výkony. Žiaľ, ešte sa nezaobišli bez chybičiek ale veríme, že ich odhodlaním a tvrdou prácou to bude len lepšie a lepšie.
Sme na Vás najviac hrdí baby naše a veľmi Vám gratulujeme, rovnako aj vašim trénerom- Jožkovi a Janke

Partneri