Výkonnostná skupina juniorov a seniorov, členov Útvaru Talentovanej Mládeže či Reprezentácie SR, ktorých dlhodobá tréningová príprava je zameraná na národný Šampionát a kvalifikáciu na medzinárodné podujatia pod hlavičkou LEN a FINA. Skupina pod vedením trénera Púzsera trénuje dvojfázovo na 25m a 50m bazéne Pasienky. Do pravidelnej prípravy patria aj kondičné tréningy v gyme „COREBA“ zamerané na stabilizáciu telesného jadra, v GYME v Dome športu, doplnkové tréningy v Olympijskom tréningovom centre v x-bionic® sphere v Šamoríne ako aj regenerácia v Kryosaune.

Realizačný tím
Puszer Karol

Mgr. Karol Púzser

tréner plávania V. kvalifikačného stupňa
0917753180
karol.puzser@xbsswimming.sk

 

Informačný panel

Príspevok na činnosť na obdobie od 09.2020 - 06.2021 :
120€ / mesiac / plavec
 

95€ / mesiac / plavec / obdobie 07. - 08.2020 / uhrádza sa aj v prípade plavcovej absencie
75€ / mesiac / plavec UTM 2018/ obdobie 07. - 08.2020 / uhrádza sa aj v prípade plavcovej absencie

 

Platby príspevkov ( výcviky, tréningy ) : IBAN: SK88 0900 0000 0051 4141 8526
Platby pretekov a sústredení : IBAN: SK18 0900 0000 0051 4141 8913

Súbory

Tréningy od 15.10. 2020 - do odvolania / Info tréner

Pondelok:    15:00 – 16:30 ženy  /   16:30 – 18:00 muži / Kuchajda 

Utorok :       15:00 – 16:30 ženy  /   16:30 – 18:00 muži / Kuchajda

Streda:         15:00 – 16:30 ženy  /   16:30 – 18:00 muži / Kuchajda

Štvrtok:        15:00 – 16:30 ženy  /   16:30 – 18:00 muži / Kuchajda

Piatok:         15:00 – 16:30 ženy  /   16:30 – 18:00 muži / Kuchajda

 

Tréningy od 01.09. 2020

Pondelok:     6:00 – 7:00 25m   /  16:00 – 17:00 Coreba / 17:30 – 19:00 25m

Utorok :       15:00 – 16:30 50m  /   16:30 – 17:00 Neptun

Streda:         6:00 – 7:00 25m   /  16:00 – 17:00 Coreba / 17:30 – 19:00 25m

Štvrtok:        15:00 – 16:00 Starfit / 16:00 – 17:30 50m

Piatok:         6:00 – 7:00 25m   /  16:15 – 17:00 Neptun / 17:30 – 19:00 25m

Sobota:        9:00 – 11:00 x-boinic   /  Sucho  / regenerácia / 

*Core tréning - s Michalom Uličným
Zraz o 15:50 / Trenčianska 47 / MAPA /

Športovci
Dusa Matej

Matej Duša

Dusa Ondrej

Ondrej Duša

Vladimir_Stefanik.jpg

Vladimír Štefánik

Emma_Cervenkova.jpg

Emma Červenková

Foltan Patrik

Patrik Folťan

Haraslinova Sarah

Sarah Haraslínová

Langeová

Lenka Langeová

Nikolajova Sara

Sára Nikolajová

sabo

Juraj Sabo

Tomko Marek

Marek Tomko

Juraj_Zlamala.jpg

Juraj Zlámala

Partneri