Alicka

V piatok a sobotu sa v špecializovanej gymnastickej telocvični v Nových Zámkoch uskutočnilo 1.kolo Slovenského pohára žiačok v športovej gymnastike.

V piatok sa v pretekoch  kategórií predstavila Alicka Kanisová vo svojej kategórii mladšie žiačky A. Po niekoľkých zaváhaniach obsadila prvé miesto.

V sobotu sa predstavili Sárka Czifrová a Sveťka Strešňáková v kategórii mladšie žiačky B. Obe predviedli pekné výkony a obsadili Sárka 6.miesto a Sveťka 9.miesto. V kategórii staršie žiačky B pretekala Lila Griga ktorá obsadila nádherné 5.miesto a po veľmi krásnom výkone obsadila na prostných 3.miesto.

Našim babám gratulujeme a tešíme sa na ďalšie kolo Slovenského pohára, ktoré sa uskutoční v Banskej Bystrici a Detve 14.5.2022.