všetci

V piatok a sobotu sa v Poprad Aréne konal doslova gymnastický sviatok v podobe spoločných Majstrovstiev Slovenska vo všetkých kategóriách v mužských a ženských zložkách. Boli sme veľmi radi keď sme na jednom mieste videli cvičiť aj naše dievčatá a našich chlapcov. Najskôr sa v piatok vo svojich súťažiach predstavili naše dievčatá v kategórii najmladších žiačok a mladších žiačok. Xénia Kollárová skončila vo svojej kategórii najmladších žiačok na 12.mieste z 36 štartujúcich dievčat. V kategórii mladších žiačok skončila Sára Czifrová na 6.mieste a Zoe Kocsisová na 21.mieste. Naši chlapci sa predstavili v kategórii najmladších žiakov, kde Adam Buc skončil na 5.mieste a od tretieho miesta ho delilo iba 0,15b. V kategórii mladších žiakov B vybojoval Krištof Šafranko krásne 2.miesto a Boris Jávorka skončil vo svojej kategórii mladších žiakov A na 4.mieste.

V sobotu sa najskôr predstavili naše dievčatá v kategórii starších žiačok B. Lara Hanštutová skončila na 18.mieste ale jej zlepšenie o viac ako 2 body od pretekov v Šamoríne je skvelé. Laura Poláková skončila na 22.mieste a Zoe Laudani na 24.mieste.

V poobedňajšom čase nám radosť robili Alicka Kanisová, ktorá v kategórii starších žiačok A skončila na 3.mieste a Sárka Bucová v rovnakej kategórii na 5.mieste. V kategórii junioriek A veľmi krásne bojovala Lili Griga, ktorá svoju kategórii vyhrala a vybojovala si titul Majsterky Slovenska pre rok 2023 ale najmä v medzinárodnej konkurencii obsadila 3miesto. V kategórii senioriek A sa predstavila Nelka Novotná, ktorá však pretekala s chorobou. Po bojovnom výkone skončila na 6.mieste.Tiež sa darilo aj Matúšovi Kalasovi, ktorý v kategórii starších žiakov A skončil na krásnom 2.mieste.

Všetkým našim pretekárkam a pretekárom gratulujeme za skvelé výkony a ďakujeme za krásnu reprezentáciu nášho klubu. Veľké poďakovanie patrí aj ich trénerom za prípravu. Poďakovanie smeruje aj ich rodičom za podporu a trpezlivosť.

Partneri