vianocna_pohladnica_1.jpg

Príjemné prežitie Vianočných sviatkov a šťastlivý Nový rok 2021 praje tím XBS swimming.

Rok 2020 nám športovanie vôbec neuľahčoval, avšak dovoľte nám poďakovať sa našim trénerom. Aj v zložitej situácii vždy našli spôsob ako plavcov motivovať, naučili ako nestratiť kontakt so športom, kolektívom a pomohli im napriek všetkým okolnostiam napredovať.

Rovnako patrí obdiv aj rodičom, bez ktorých by spolupráca medzi trénerom a plavcom nefungovala. A klobúk dole pred každým plavcom – tým, ktorý sa tento rok naučil ponoriť hlavu, skočiť do vody, odplávať po prvý krát 25 metrov, zlepšil si osobné rekordy, prekonať ciele vytýčené na začiatku roka či plavcov, ktorí prekonali rekordy SR. Zanietenie, pokrok a výsledky každého z Vás nám pomáhajú napriek všetkému s hrdosťou pokračovať v športe, ktorý všetci milujeme.

 

Gratulujeme Vám všetkým k tomu, čo ste tento rok dokázali. Teraz je čas na oddych a tak Vám všetkým prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny.

V roku 2021 máme pred sebou veľa športu, rovnako ako XBS water polo, XBS Gymnastics a XBS athletics.

Za podporu po celý rok ďakujeme generálnym partnerom NADÁCII X-BIONIC® SPHERE, Renault Slovensko ako aj našim partnerom Perspecta, Mesto Bratislava, Coreba a Danek fyzio.

 

Michal Kraus

XBS swimming

 

Partneri