Počas tohto víkendu sa v Šamoríne konal SPF SLOVENSKÝ POHÁR DRUŽSTIEV V PLÁVANÍ 2021. Naši plavci vzorne reprezentovali náš klub o čom svedčí zisk prvého miesta v Slovenskom pohári družstiev. V SPF Slovenskom pohári jednotlivcov - muži v kategórii seniori vyhral Adam Halas v súčte bodov 1590, v kategórii juniori na druhom mieste Dikácz Bence v súčte bodov 1433 a tretie miesto si vybojoval Patrik Folťan v súčte bodov 1392. V kategórii žiaci, mladší juniori sa súčtom bodov 1341 umiestnil Polčič Radoslav na prvom mieste. SPF Slovenský pohár jednotlivcov – ženy v kategórii staršie juniorky vyhrala Daniela Mišúthová s celkovým počtom bodov 1317, v tesnom závese sa na druhom mieste umiestnila Emma Červenková s počtom bodov 1283. V konkurencii 27-tich klubov sa našim plavcom podarilo v medailovej štatistike umiestniť na prvom mieste so 68 medailami (32z, 15s, 21b). Zároveň prekonali 85 osobných rekordov. Najväčším úspechom sú prekonané tri slovenské rekordy - dva seniorské a jeden juniorsky ( Adam Halas posunul dva SR rekordy na  200PP časom 1:58,14 a na 100M časom 52,16 / Bence Dikácz na 400PP, kde hodnota nového rekordu je 4:20,89.

Všetkým plavcom a trénerom srdečne gratulujeme !