Výkonnostná skupina juniorov a seniorov, členov Útvaru Talentovanej Mládeže či Reprezentácie SR, ktorých dlhodobá tréningová príprava je zameraná na národný Šampionát a kvalifikáciu na medzinárodné podujatia pod hlavičkou LEN a FINA. Skupina pod vedením trénera Púzsera trénuje dvojfázovo na 25m a 50m bazéne Pasienky s podporou Hlavného mesta SR  Bratislavy. Do pravidelnej prípravy patria aj kondičné tréningy v gyme „COREBA“ zamerané na stabilizáciu telesného jadra, v GYME v Dome športu, doplnkové tréningy v Olympijskom tréningovom centre v x-bionic® sphere v Šamoríne ako aj regenerácia v Kryosaune.

Realizačný tím
Puszer Karol

Mgr. Karol Púzser

tréner plávania V. kvalifikačného stupňa
0917753180
karol.puzser@xbsswimming.sk

 

Informačný panel

Príspevok na činnosť na obdobie od 09.2021 - 06.2022 :
120€ / mesiac / plavec
 

75€ / mesiac / plavec / obdobie 08.2022 / uhrádza sa aj v prípade plavcovej absencie
 

Platby príspevkov ( výcviky, tréningy ) : IBAN: SK88 0900 0000 0051 4141 8526
Platby pretekov a sústredení : IBAN: SK18 0900 0000 0051 4141 8913

Súbory

Tréningy od 15.08. - 31.8 2022

15.08. - 19.8. 2022 /  15:00 – 17:00  x-boinic

20.08. 2022 /  08:00 – 10:00  x-boinic

22.08. - 23.8. 2022 /  15:00 – 17:00  x-boinic

24.08. - 26.8. 2022 /  08:00 – 10:00  x-boinic

29.08. - 31.8. 2022 /  08:00 – 10:00  x-boinic

 

Tréningy od 06.09. 2021 

Pondelok:     6:00 – 7:00 25m   /   14:30 – 15:30 Neptun / 15:30 – 17:30 50m

Utorok :       6:00 – 7:00 25m   /   16:00 – 17:00 Neptun / 17:30 – 19:00 25m

Streda:        15:30 – 17:30 50m

Štvrtok:        6:00 – 7:00 25m    /  16:00 – 17:00 Neptun / 17:30 – 19:00 25m

Piatok:         6:00 – 7:00 25m    /   15:00 – 16:00 Starfit / 16:00 – 17:30 25m

Sobota:        x-boinic   /   Sucho   /  regenerácia / 

01.aug - 14.aug
Plávanie
Športovci
Cupcova Petra

Petra Čupcová

Dinkova Miroslava

Miroslava Dinková

Horvathova Tereza

Tereza Horvátová

Hyllova Ema

Ema Hýllová - CZE

Hrivnak Ismael

Ismael Hrivnák

Kuban Michal

Michal Kubán

avatar

Alex Kušík - USA

Loskotová

Lucia Loskotová

Micunekova Petra

Petra Mičuneková

Misuthova Daniela

Daniela Mišúthová

Obert Kristian

Kristián Obert

Sportovec

Selma Omerovičová

Sportovec

Jakub Poliačik

Sobolic Jakub

Jakub Sobolič

Tomankova Natasa -074

Nataša Tománková

Tomko Marek

Marek Tomko

Sportovec

Michal Uhlík - CZE